GÜMÜŞEL  HALI YIKAMA FABRİKASI   0212 886 17 23  -  855 33 85

  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0536 580 21 58
  • HER TÜRLÜ HALILARINIZI GÜVENLE YIKATABİLİERSİNİZ
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23- 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ TOZDAN UZAK, KAPALI YERDE KURUTULMAKTADIR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ YIPRANMAZ VE OTOMATİK MAKİNADA TEK TEK YIKANIYOR

EL DOKUMA HALI YIKAMA

El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama İşlemi

El dokumahalılarının kalitesini ipliklerinin cinsi ,düğüm sıklığı ve boyası belirler.El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir.
  Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır.Kök boyası ve kimyasal boyalar.Kök boyası kimyasal boyalara göre daha canlı görünen bir boyadır,daha parlak bir görünum verir
    Her iki boyanın da kullanıldığı el dokuma halıların yıkanması işleminde tecrubeli olunmazsa geri dönüşümü olmayan problemler çıkabilir.Bu sebeple el dokuma halılarınızı kesinlikle profosyonel halı yıkama firmalarına yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi esnasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur.
    
   Halılarınızı yıkatacağınız firma bu garantiyi size vermelidir.Biz EZGİCAN halı yıkama olarak bu garantiyi veriyoruz.Ayrıca bu halıları evinizde silmekte oldukça risklidir.Yıkamak için aldığımız daha önçeden boyası karışmiş veya solmuş halıların yüzde ellisi profosyonel olmayan halı yıkamalarda olmuşsa yüzde elliside evlerde yanlış veya bilinçsiz temizleme esnasın da bozulmuş olduğunu görmekteyiz.Oldukca büyük paralara aldığınız veya senelerce sakladığınız el dokuma halınızı temizletirken,iyi temizlenmediği bir yana halınızdan da olabilirsiniz.Halılarınızı bize yıkatmasanızda bilgi almak için bizi arayabilirsiniz
 halı yıkama ve kilim, her türlü antika halı tamiri ve temizliği sanatının ustalarından olan detay halı yıkamaya hoş geldiniz. Hepimiz prim kilim dokuma halı tamiri, halı temizliği ve el konusunda uzmanım. kilim el dokuması kilim çok insan bize onların prim Farsça, profesyonel el temizliği ve onarımı için Türk ve şark halıları emanet neden olduğu, yerine çok pahalı olabilir. 
Onlar Farsça halı ve kilim tutku için hayatlarını adamış olarak bizim dokumacılar, dünyanın en iyi sahiptir. Bu sanat zaman şereflendir gelenek hakim olması gibi Müşterilerimiz, tekrar tekrar dönmek.
detay halı yıkama, şimdi önemli Farsça halı satıcıları, sadece daha önce özel bir halka mevcuttur. Bizim son genişleme bizim özel hizmet, kaliteli iş bizim son derece yüksek standartlarda ve en önemlisi müşteri memnuniyeti Derecelendirmelere ve incelemelere yönelik yüksek talep nedeniyle fantastik bir başarı olmuştur. halı tamiri onarım. 
                  EL DOKUMA HALISI YIKAMA İŞLEMİ
  Bu halıları kesinlikle tek tek yıkıyoruz.Yün halılar diğer halılara nazaran daha kalın halılardır ve daha çok toz,kir ve halı akarı barındırırlar.Önçelikle kaba kir ve tozlarından arındırdiğimiz halıları otomatık makinemizde yıkadıktan sonra hemen sıkma makinesinde sıkıyoruz. El dokuma halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrubeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmamaktayız.  Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamakta gerekmektedir
EL DOKUMA HALILARIN EVDE TEMİZLİĞİ İÇİN ÖNERİLER
Dokuma halıların üzun ömürlü ve parlak görünumlu olabilmesi için periyodik bakimlarının yapılması gerekir.Haftada 1 vaya 2 kez tüylerinin yatık yönüne doğru elektrik süpürkesiyle süpürülmalidir.
Rutubet ve nemden uzak tutmak gerekir.Nem almış ise mutlaka havalandırılmalıdır.Sacakları çamaşır suyu gibi maddelerle beyazlatılmamalı,tarak ve benzeri aletlerle taranmamalıdır.Çamaşır suyu saçakları dökebilir.El dokuma halılar kesinlikle silkelenmemeli çünkü esneme yapabilirler.Kurutemizlemeye verilmemeli.
HALI YIKAMA VİDEOLAR
LEKE ÇIKARTMA YÖNTEMLERİ
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret58771