GÜMÜŞEL  HALI YIKAMA FABRİKASI   0212 886 17 23  -  855 33 85

  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0536 580 21 58
  • HER TÜRLÜ HALILARINIZI GÜVENLE YIKATABİLİERSİNİZ
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23- 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ TOZDAN UZAK, KAPALI YERDE KURUTULMAKTADIR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ YIPRANMAZ VE OTOMATİK MAKİNADA TEK TEK YIKANIYOR

Kilim Yıkama

Kilim Yıkama

Kilim yıkama işlemi oldukca tecrübe gerektiren bir işlemdir

Profesyonel kilim temizliği için öncelikle kilimi tanımak, yapısını bilmek gerekir.Kilimler el dokuma halıları gibi kök boyası kullanılmış, yün ve ipek ile dokunmuş ise bu kilimlerin temizliği özen ve hassasiyet gerektirir.
Kilimler her zaman daha değerli ve diğer halılara nazaran daha hassasdırlar.Zarar  görmemeleri için  kullanım esnasında dikkat çok etmek gerekir.Aynı dikkat silme ,temizleme ve yıkama işlemi esnasında da gerekmektedir.Kilimler çoğunlukla yünden dokunarak yapılmakta ve renkleri kök boya olması sebebiyle en çok suya temas ettiğinde zarar görmektedir.Bilinçsiz veya kilimi tanımayan bir halı yıkama firmasına kilim yıkatırsanız olumsuz veya telafisi imkansız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Kilim yıkama işlemi normal bir makine halısı yıkama işlemi gibi değildir.Siz muşterilerimize tavsiyemiz kilim yıkatacağınız halı yıkama firmasını çok iyi araştırın.İnternet üzerinden ulaştığınız her firma gerçek halı yıkama firması değildir.  
Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici kullanılmadan yıkanmamalıdır. İpek karışımlı veya ipek olan kilimler normal halı yıkama şampuanları ile yıkanırsa büyük ölçüde zarar görür. EZGİCAN halı yıkama da yıkanan kilimleriniz cinsine göre ayırılıp gerekli yıkama tekniği tesbit edildikten sonra yıkanmaktadır. Bu nedenle olası hiçbir problem ile karşılaşmamaktayız.
 
Kilimlerinizi evinizden teslim alan personelimiz cinsine göre kiliminize uygulanacak yıkama tekniği hakkında size bilgi verecektir.EZGİCAN halı yıkama da  halı ve kilim  temizleme işlemi, özellikle el yapımı kilimler  için uygun yıkama teknikleri bulunmaktadır.
HALI YIKAMA VİDEOLAR
LEKE ÇIKARTMA YÖNTEMLERİ
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret58771