GÜMÜŞEL  HALI YIKAMA FABRİKASI   0212 886 17 23  -  855 33 85

  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0536 580 21 58
  • HER TÜRLÜ HALILARINIZI GÜVENLE YIKATABİLİERSİNİZ
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23- 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ TOZDAN UZAK, KAPALI YERDE KURUTULMAKTADIR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ YIPRANMAZ VE OTOMATİK MAKİNADA TEK TEK YIKANIYOR

Battaniye Yıkama

Battaniyeler ilkbahar ve sonbahar aylarında vazgeçilmez bir şey haline gelmiştir. Ortadereceli havalarda kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Battaniyelerbunlardan dolayı kesinlikle sağlıklı ve hijyenik olmalıdır. Bir çok aile battaniyekullanmaktadır ama bir çok kişi kendileri yıkamaktadır. Battaniyelerinyıkanması zor olmasına rağmen, bilinçli yıkanmadığı halde sağlıksız olacaktır.

Battaniye yıkama sistemi hayatımızdaçok önemli rol oynamaktadır. Hijyenik ve kaliteli hizmetlerimiz ile sizebattaniye yıkama fırsatlarını sunuyoruz. Evlerinizden ücretsiz servislerimizile battaniyeleriniz alınarak hijyenik ortamlarda yıkanıyor.

Battaniyeninnasıl yıkandığı kadar, hijyenik ortamda yıkanması da önemlidir. Son sistemmakinelerimiz ile kimyasal katkısı olmayan şampuanlar ile battaniyeleriniziyıkıyoruz. Kesinlikle hijyenden bir gram ödün vermeden bugünlere geldik.Yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz ve vermekten de gurur duyacağız. Sanırımbu açıklama yıkama teknikleri, hijyenikmi? Sorusuna cevap olmuştur.

Battaniye nasıl yıkanır? Battaniyeyıkama sistemimiz şu şekilde işlemektedir; İlk olarak battaniyeleri ön temizlikolarak tozlarından arındırıyoruz. Daha sonra fırça yardımıyla, battaniyenizeuygun şampuan ile battaniyeniz iyice birkaç kez fırçalanıyor. Daha sonrabattaniyelerinize yumuşatıcılar ilave edilerek ilk gün ki gibi olmasınısağlıyoruz. Son olarak kurumaya bırakıyoruz. Battaniyelerin yıkanma sistemikesinlikle çok önemlidir. Yanlış yıkanmalar sonucu tamamen hijyenik olmuyor veilk gün ki yumuşaklığından eser kalmıyor.

Aynı zamanda toplu hizmetlerde vermekteyiz. Firmamız olarak hastane battaniye yıkama ve yurtbattaniye yıkama sloganları ile yolumuza devam etmekteyiz. Büyükişletmelerin yıkama işlemlerinde maddi yönden büyük indirimler yaptığımız gibi,aynı zamanda hijyenden ve kaliteden de ödün vermiyoruz.

Yıkamasistemlerimizde ilk olarak benimsediğimiz faktör hijyendir. İnsan sağlığı çokönemlidir kesinlikle. İnsan sağlığına zararlı şampuanlar kullanmıyoruz ve çokhijyenik bir ortamda halılarınızı yıkıyoruz. Sizlerde sağlığınıza önemveriyorsanız lütfen bizlere ulaşınız.

HALI YIKAMA VİDEOLAR
LEKE ÇIKARTMA YÖNTEMLERİ
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret58771