GÜMÜŞEL  HALI YIKAMA FABRİKASI   0212 886 17 23  -  855 33 85

  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0536 580 21 58
  • HER TÜRLÜ HALILARINIZI GÜVENLE YIKATABİLİERSİNİZ
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23- 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ TOZDAN UZAK, KAPALI YERDE KURUTULMAKTADIR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ YIPRANMAZ VE OTOMATİK MAKİNADA TEK TEK YIKANIYOR

Halıfleks Yıkama

Halıfleks ürünleri evlerin veya işyerlerin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasındanötürü halıfleks döşetilmektedir yerlere. Yalnız bu halıfleksleri kaç kereyıkatıyor yada yıkıyorsunuz. Peki yıkadığınız halıfleksler sizce hijyenik birhale geliyor mu?

Bu sorular bir çok bayanın kendisinesorması gereken sorulardır. Sonuçta yeni doğmuş bebeklerimiz yerlerde emekliyorve ellerini her yere değiyor. Bakteri ve toz dolu halıfleksler yüzündençocuğunuzun sağlığını tehlikeye atıyorsunuz. Bir çok bayan halıflekslerikendileri yıkıyor ve sağlıklı olduğunu iddia ediyor. Aslında araştırmalara görekesinlikle makine ile yıkanmayan halı ve halıfleksler o kadar sağlıklı olmuyor.Tamamen bakterilerden arındıramıyorsunuz. Çocuğunuzun ve kendinizin sağlığınıbüyük tehlikeye atıyorsunuz.

Halıfleksyıkama sistemleri kesinlikle çok önemlidir. Bu konu üzerinde çok durulmalıve iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bizler sizlerin sağlığınızı tehlikeyeatmadan ve çok kısa süre içerisinde halıflekslerinizi yıkayarak sizlere geriteslim ediyoruz. Tamamen hijyenik bir ortamda ve sağlıklı ürünlerimiz ilehalıflekslerinizi yıkıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Duvardan duvara halıfleks ürünleriniyıkama sistemimiz bambaşkadır. Duvardan duvara halıfleksler genellikle yereyapıştırılıyor. Bundan ötürü yerinde yıkama sloganımız ile sizlere hizmetveriyoruz. Evinize veya iş yerinize gelerek yerinde temizliğimizi yapıyor vebir gün içerisinde tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Gelişmiş teknolojikmakinelerimiz ve içerisinde kimyasal madde barındırmayan şampuanlarımız ile duvardan duvara halıfleks yıkamasistemi sunuyoruz sizlere.

Halıfleks temizleme kesinlikle çokönemli bir şeydir. Halıfleksler yapısı gereğince içerisinde bakteri ve tozlarıçok fazla barındırmaktadır. Bunlardan arınması kesinlikle yüksek vakumlamagücüne sahip makinelerle olabilir. Biz sizlere yüksek vakumlama gücümakinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yıllardır bu sektörde bulunanfirmamız hijyene ve kaliteye çok önem veren bir firmadır. Aynı zamandadeneyimli çalışanlarımız ile sizleri memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz.

HALI YIKAMA VİDEOLAR
LEKE ÇIKARTMA YÖNTEMLERİ
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret56781