GÜMÜŞEL  HALI YIKAMA FABRİKASI   0212 886 17 23  -  855 33 85

  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0536 580 21 58
  • HER TÜRLÜ HALILARINIZI GÜVENLE YIKATABİLİERSİNİZ
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23- 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ TOZDAN UZAK, KAPALI YERDE KURUTULMAKTADIR
  • EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 - 0 536 580 21 58
  • HALILARINIZ YIPRANMAZ VE OTOMATİK MAKİNADA TEK TEK YIKANIYOR
PROFESYONEL HALI YIKAMA

İKİ FARKLI HALI  YIKAMA YÖNTEMİ İZLEYİN

                      KARAR VERİN

1-     OTOMATİK MAKİNA İLE YIKAMA

   ( FABRİKAMIZDAKİ YIKAMA MAKİNAMIZDIR)

      2- YERDE HALI YIKAMA YÖNTEMİ VİDEO ALTTA

                OTOMATİK MAKİNADA HALI YIKATMANIN FAYDALARI

1- HALILARINIZ HİJYEN İÇİNDE YIKANIR

2-BAŞKALARININ HALILARININ SUYU İLE KARIŞMAZ

3-FIRÇALARIN HALIYA BASKISI KONROLLÜ, OTOMATİK SİSTEM OLDUĞUNDAN HALILARINIZ YOLUNMAZ YIPRANMAZ,YIRTILMA RİSKİ YOKTUR. HALI KENARLARI EZİLMEZ

4-MAKİNANIN GÜÇLÜ VAKUMU SAYESİNDE HAV ARALARINDAKİ KİRLER DE YOK OLUR

 

 

2-BAŞKALARIN  YIKAMA TEKNİĞİ 

İKİ VİDEOYU İZLEDİYSENİZ TAKDİR SİZLERİN

NEDEN PROFESYONEL HALI  YIKAMA?

EZGİCAN HALI YIKAMA FABRİKASI 0212 886 17 23 Yapılan araştırmalara göre  sadece bir insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram ölü deri döküldüğü,  ortalama büyüklükte bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz oluştuğu, bu tozların  birçok alerjik hastalıklara yol tespit edilmiştir. Yine araştırmalar sonucunda , alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı en tehlikeli bölgenin evlerde kullanılan halıların olduğu , evin en tehlikeli noktasının  evin girişi, ikinci tehlikeli bölgenin  ise odalardaki halılar olduğu sonucuna varan araştırmacılar: “Neredeyse tüm evlerde bulunan akarlar önemli bir alerjen üreticisidir. Sıcağı, nemli ortamları severler.  Halıların, üstteki tüylü kısımdan çok sert olan taban bölümüne kaçmayı tercih ederler. Kullandığınız halılarınızı  her hafta normal, ayda bir de yoğun temizlik yapın. Yılda en az bir kez profesyonel bir firmaya başvurun” demektedirler.  

Bu araştırma sonuçlarından da anlaşılacağı gibi insanların evlerinde en çok temas ettiği halıların sağlık açısından potansiyel bir tehlike olduğu gerçeğini anlamak güç değildir. Bunun yanında Türk ailesinin  yapısı gereği insanlar halılarını her yıl yıkamak zorunluluğu hissetmektedir. Gerek  hızla gelişen apartmanlaşma gerçeği, gerek günümüzde çalışan bayanların çokluğu gerekse Türk insanının değişen sosyoekonomik yapısı halı temizleme  işinin bir sektör haline gelmesine sebep olmuştur.

Son yıllarda  ciddi manada  profesyonel halı temizleme şirketlerinin yanın da , sadece para kazanmak adına özellikle oto yıkama servisleri bu işi yapmaya başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli bilgi,donanım ve teçhizatı bulunmayan bu tür iş yerleri gayri sıhhi şartlar altında bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmakla birlikte Profesyonel halı temizleme şirketlerine bakış açısını da olumsuz yönde etkilemektedirler.

Son yıllarda  ciddi manada  profesyonel halı temizleme şirketlerinin yanın da  sadece para kazanmak adına özellikle oto yıkama servisleri bu işi yapmaya başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli bilgi, donanım ve teçhizatı bulunmayan bu tür iş yerleri tüketiciyi zor durumda bırakmakla birlikte Profesyonel halı temizleme şirketlerine bakış açısını da olumsuz yönde etkilemektedirler. 

 

etiketler: halı yıkama büyükçekmece halı yıkama beylikdüzü halı yıkama esenyurt halı yıkama avcılar halı yıkama halı yıkama fabrikası

  
3020 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
HALI YIKAMA VİDEOLAR
LEKE ÇIKARTMA YÖNTEMLERİ
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret57795